לעבור בדיקה ולשבור את הסטיסטיקה – כתבה שפורסמה היום 2/3/14 בעיתון הארץ על ידי ד"ר לידיה גביס, נוירולוגית ילדים ומנהלת המכון להתפתחות הילד, בי"ח תל השומר, על מרפאת האיקס השביר ועל מחקר אפיון אוכלוסיית האיקס השביר בישראל.
לעבור בדיקה ולשבור את הסטיסטיקה – כתבה שפורסמה היום 2/3/14 בעיתון הארץ על ידי ד"ר לידיה גביס, נוירולוגית ילדים ומנהלת המכון להתפתחות הילד, בי"ח תל השומר, על מרפאת האיקס השביר ועל מחקר אפיון אוכלוסיית האיקס השביר בישראל.
מאת: מיכאל בן צבי
כתבה: אורית פינצ'בסקי, מרפאה בעיסוק, M.Scrload
מאת : דר' לידיה גביס, מנהלת המכון להתפתחות הילד, המרכז הרפואי תל השומר ע"ש ח.שיבא
1-700-70-80-43
xshavir@gmail.com