דברי היו"ר

נעים להכיר, 
שמי שרון גלסנר, עו"ד ומנחת קבוצות במקצועי, והכי חשוב נשאית של תסמונת האיקס השביר ואמא לילד מיוחד ומקסים מאין כמוהו בעל התסמונת. יש לנו הרבה מהמשותף ולא דווקא מבחירה, זו המציאות ואנו בתוכה.

עמותת האיקס השביר שמה לעצמה מטרות שכל תכליתן הן פיתוח בית כולל שייתן מענה להיבטים רפואיים, מקצועיים, משפחתיים ואישיים של הנשאים והלוקים בתסמונת.

רבה הדרך.

העמותה קיימת משנת 1994 ובמשך שנים,דאגה והקימה תשתית מכובדת שכל עיקרה להטיב עם אוכלוסית האיקס השביר. רבות נקודות האור, אך גם החשיכה לעיתים אינה פוסחת עלינו. אנחנו משפחה מיוחדת, מעצם היותנו הורים לילדי האיקס, אחים ל... ונשאים בעצמינו. אנחנו נושאים משא כבד ולא תמיד פשוט של הכלת האחר – "השונה", מאבק על הכנסת ילדנו לתוך קבוצת  שווים אך כילד שונה בעל איכויות אחרות וצרכים שונים. אנחנו מיוחדים, כי יש ביכולתנו גם בזמנים קשים להרים ראש, לראות את המטרה ולשעוט אליה. קבוצת האיקס השביר היא קבוצה המורכבת מהורים מתנדבים, עם נפש גדולה. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו. לפסוע איתנו בדרך ולשפר את איכות חייהם של ילדנו ושל משפחותיהם. בדרך של הקמת רשת כלכלית, שתתמוך בטיפולים מיוחדים למשפחות נזקקות, בדרך של יצירת פעילויות כיף יחודיות למשפחות ואם בדרך של קידום הכרה של מרכז טיפולי כולל עבור הנשאים והחולים, המתמחה באוכלוסיית האיקס השביר שיכול לתת מענה הולם, נכון ומותאם לצרכים המיוחדים שלנו.

כל זאת נוכל לעשות אך ורק אם יכירו אותנו. העלאת המודעות בקרב אוכלוסיית הרופאים, המטפלים, הצוותים החינוכיים והאוכלוסיה הרגילה , היא המפתח לשילוב ילדינו ,אחינו והורינו שילוב אמיתי, בלי הנחות וללא רחמים. פשוט כי מגיע לנו.

מאחלת לכולנו, להכיר, למצוא את הנתיב המשותף לעשיה ולהתקדם באהבה .

שלכם,
עו"ד שרון גלסנר
יו"ר עמותת האיקס השביר בישראל.

צור קשר
loading

1-700-70-80-43


xshavir@gmail.com